Коломойський: за нової влади прем’єром має стати Коболєв

izvestia.kiev.ua

Інформаційне видання «РБК-Україна», інформує, що бізнесмен Коломойський хотів би, що посада голови уряду при новій владі дісталася чинному голові компанії «Нафтогаз» Коболєву.

Поряд з цим, бізнесмен вважає, що на даний момент є два основних кандидати на посаду глави Кабміну: голова міністерства внутрішніх справ Аваков та керівник компанії «Нафтогаз» Коболєв. Водночас, олігарх стверджує, що для посади голови Кабміну найбільше підходить кандидатура Коболєва.

Що ж стосується Авакова, то йому, швидше за все й зовсім не потрібна посада прем’єра, він може й далі очолювати своє відомство та бути надійною опорою для новообраного лідера Зеленського.

izvestia.kiev.ua

Крім того, Коломойський підкреслив, що прем’єром повинен стати Коболєв, тому що він є технічною людиною та буде діяти відповідно до концепції розвитку держави. При цьому, Коболєв добре себе зарекомендував на посаді голови «Нафтогазу».

Необхідно відзначити, що олігарх вирішив, що премії, виписані членам правління НАК «Нафтогаз», після того, як компанія виграла судовий процес у «Газпрому», є низькими.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*