Українець увійшов до керівництва Європейської федерації журналістів

logos-download.com

В Конгресі Європейської федерації журналістів пройшли вибори членів виконавчого комітету на найближчі три роки. Вперше був обраний представник нашої країни, яким став Сергій Томіленко, який очолює на Батьківщині Національну спілку журналістів України.

Про це повідомив сам Томіленко на своєму акаунті в соціальній мережі «Фейсбук». Вибори в міжнародну журналістську організацію пройшли сьогодні 10 травня.

Данець Могенс Блієгарда був переобраний на президентській посаді. Крісло віце-президента ЄФЖ отримала представниця Іспанії Марта Барсенілла.

У своїй передвиборній програмі для Європейської федерації журналістів, голова НСЖУ підкреслював важливість увагу міжнародної журналістської організації до східноєвропейського регіону, який постійно стикається з викликами для свободи слова. Особливо Томіленко зазначив українську проблематику, оскільки в нашій країні працівники засобів масової інформації стикаються з високим рівнем агресії на свою адресу та системною безкарністю виконавців цієї агресії.

logos-download.com

Томіленко розцінив обрання до виконкому ЄФЖ як вираз солідарності цієї організації з журналістами з України, які зайняті боротьбою за свободу слова, власні права та демократію в країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*