Особистий юрист президента США скасував зустріч із Зеленським

novoevmire.biz

Адвокат лідера Сполучених Штатів Рудольф Джуліані скасував свій візит в Україну, під час якого він повинен був провести зустріч з новообраним президентом країни Володимиром Зеленським. Про це повідомляє впливове американське видання The New York Times.

Відомо, що причиною скасування візиту стали «важкі атаки» на юриста після того, як він анонсував поїздку в Україну. Джуліані звинувачується противниками в тому, що він має намір знайти закордонну допомогу для переобрання президента США Дональда Трампа на виборах-2020.

Адвокат звинуватив представників Демократичної партії в спробі знайти «додаткові смисли» в його поїздці та підняти навколо неї шум.

novoevmire.biz

Метою поїздки Джуліані була спроба переконати представників нової української влади зробити акцент на розслідуваннях справ, які становлять інтерес для Білого дому.

Рудольф Джуліані займав крісло мера Нью-Йорка на момент терористичного акту 11 вересня. На виборах президента США 2016 року він підтримав Трампа, ставши одним з його найближчих помічників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*