За два роки «безвізу» українці 33 мільйони разів виїжджали в країни ЄС

kievsmi.net

З моменту оголошення безвізового режиму відвідування українцями країн-членів Європейського Союзу, цією можливістю скористалися тридцять три мільйони разів.

Про зібрану статистику розповіло представництво нашої країни в Євросоюзі на своєму офіційному акаунті в соціальній мережі «Фейсбук».

Повідомляється, що перевагами безвізової можливості поїздки до ЄС скористалися понад два мільйони громадян України. У дипмісії підкреслили, що це означає успішність роботу «безвізу».

У заяві дипломатів також зазначається, що кожна поїздка для українських громадян означає їхнє повернення додому з новими контактами та знаннями, що допомагає країні робити євроінтеграцію незворотним процесом.

kievsmi.net

Нагадаємо, що Рада Євросоюзу 11 травня 2017 року прийняла рішення скасувати візовий режим для здійснення короткострокових поїздок українцями в країни, що входять в цю міжнародну організацію. Таким чином були «відкриті» тридцять держав Європейського Союзу та Шенгенської зони, за винятком Ірландії та Великобританії. Місяць потому рішення Ради ЄС набуло чинності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*