Команда Зеленського запустила відеопетицію про розпуск Верховної Ради

puer.org.ua

Сьогодні на сторінці «Команда Зеленського» в Facebook було поміщено відео, що стосується розпуску Верховної Ради України з обіцянкою, що в разі його перегляду 1 мільйоном осіб, новообраний президент Володимир Зеленський візьме це до уваги.

У пості представник команди Володимира Зеленського Руслан Ханумак піднімає одне зі зворушливих питань — розпуск українського парламенту. Також пропонується у разі його актуальності та важливості відправляти відео всім знайомим і друзям.

У ролику Ханумак нагадує, що ми живемо в демократичній країні й «кожен має право створювати своє майбутнє». Далі наводяться статистичні дані рівня довіри населення до Верховної Ради, який становить 4%. Автор відеоролика вважає, що в ці 4% можуть входити самі депутати, їхні родичі, а також для перевірки показників вирішує поставити питання громадянам на вулиці, чи довіряють вони представникам українського парламенту та чи варто розпустити Верховну Раду. Більшість опитаних погодилися з необхідністю розпуску.

puer.org.ua

Варто відзначити, що кілька ЗМІ оприлюднили фото проекту указу президента про розпуск українського парламенту і позачергові вибори, передбачені в липні поточного року.

Крім іншого видання «Українська правда» з посиланням на свої джерела інформує, що частина команди Володимира Зеленського виступає за дострокові вибори до Верховної Ради, але є й ті, хто проти, щоб мати час повноцінно підготувати політпартію «Слуга народу».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*