Порошенко секретними указами присвоїв Демчині та Кривоносу генеральські звання

News.pn

Кореспондент Юрій Бутусов у своєму профілі в соцмережі «Фейсбук» розмістив запис про те, що Порошенко прийняв укази, що передбачають присвоєння заступнику начальника СБУ Павлу Демчині звання «генерал-полковник». Поряд з цим, кореспондент підкреслив, що звання генерал-майора було присвоєно й заступнику голови РНБО Сергію Кривоносу.

Водночас, кореспондент звернув увагу на те, що укази №202 і №203, якими глава держави надав генеральські звання зазначеним особам, на сайті президента не оприлюднили, хоча укази під номером 201 та 204 можна знайти на сайті. Кореспондент підкреслив, що йому залишився незрозумілим факт приховування президентських указів про присвоєння генеральських звань Демчині й Кривоносу.

News.pn

Нагадаємо, що до цього, Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою були внесені відомості до Реєстру про протизаконне збагачення Демчини ще в березні 2017 року. Раніше ЗМІ оприлюднили й результати розслідування про майно Демчини.

Водночас, у Службі безпеки зазначали, що Демчина особисто звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням перевірити його та спростувати неправдиві відомості преси.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*