СЗР розсекретила документи, що стосуються вбивства Петлюри

vybor.news

У прес-центрі Служби зовнішньої розвідки інформують, що одним з державних архівів відомства було розсекречено близько 350-ти архівних документів, в яких описується діяльність Української народної республіки.

Варто підкреслити, що розсекречені були не тільки оригінали та копії документації Республіки тих часів, а й низка паперів про дипломатичну та фінансову діяльність, а також кілька наказів, звернень, статутів, листів та фотознімків.

Поряд з цим, у прес-центрі відомства розповіли, що за допомогою зазначених матеріалів можна отримати інформацію про нормативно-правову діяльність Республіки, дипломатичну діяльність на світовій арені, а також про держформування. Крім того, можна отримати дані про еміграційний уряд та заходи, спрямовані на відновлення казначейства.

vybor.news

Водночас, необхідно звернути увагу на те, що серед розсекреченої архівної документації є й ті документи, в яких йдеться про вбивство Петлюри.

Нагадаємо, раніше в Службі безпеки України в електронному варіанті оприлюднили архівну документацію Комітету держбезпеки, згідно з якою стало відомо, що спеціальні служби СРСР перешкоджали вшанування пам’яті жертв нацизму, в тому числі й жертв у Бабиному Яру.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*