У Франції вимагають розслідувати зв’язки Ле Пен з екс-радником Трампа

vybor.news

Парламентарії Франції наполягають на створенні комісії, яка б розслідувала зв’язку колишнього радника голови Сполучених Штатів Стівена Беннона з місцевими членами партії «Національне об’єднання», очолюваної Марін Ле Пен.

Відзначається, що дана вимога парламентарів та членів Сенату – це реакція на сюжет одного з телевізійних каналів «France 2». В даному сюжеті йшлося про те, що Беннон провів зустріч з високопосадовцями з французької партії «Національне об’єднання».

На даній зустрічі крім загальних питань обговорювалися і партійні фінанси. При цьому, Марін Ле Пен наполягає, що дії французьких парламентаріїв – це політичний маневр. Так, вона та її політична сила мають намір боротися з неправдивими звинуваченнями за допомогою правових методів. Ле Пен підкреслила, що має намір звернутися до суду за фактом підриву репутації.

vybor.news

Також Ле Пен вважає, що вимоги парламенту про розслідування – це звичайний політичний маневр, до якого депутати вдалися перед виборами до Європейського парламенту. Крім того, вона підкреслила, що Беннон пропонував послуги для отримання кредитів в одному з банків Європи, але Ле Пен відмовилася.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*