Учасники пікету під ГПУ і МВС вимагають відставки Луценка й Авакова

informator.news

Біля будівель Генпрокуратури та МВС проходять акції протесту з вимогами відставки генпрокурора Юрія Луценка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Організаторами протестного руху виступають Центр протидії корупції, Автомайдан, ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк?», Медійна ініціатива «За права людини».

Учасники пікету встановили знак «токсично», огородили будівлю попереджає стрічкою та обклеїли місце наклейками з портретами Луценко та Авакова. Крім цього у протестувальників руках були плакати з вимогами, а також претензії були озвучені під час виступу представників організацій, які прийшли на акцію – Марини Хромих, Марії Томак, Романа Маселко.

Головними вимогами були відставки Генпрокурора Юрія Луценка та голови МВС Арсена Авакова, бо вони «несуть політичну відповідальність за провал реформ прокуратури та поліції». Також організатори акції зазначили, що замість боротьби з корупцією правоохоронці очолили її, і стали друзями кримінальних авторитетів замість їх арешту. Крім цього нагадали про 55 атаках у 2017 році на активістів і журналістів, з них 4 – вбивства, але розслідування саботують, замовники не покарано.

informator.news

Варто відзначити, що координатор медійної ініціативи «За права людини» Марія Томак у своєму виступі розповіла про направлене подання до Міністерства фінансів Сполучених Штатів з проханням накласти санкції проти Арсена Авакова та Юрія Луценка.

Також згідно з повідомленням кореспондента телеканалу «Наш», під будівлею МВС відбулися сутички між учасниками акції протесту і поліцією. Правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*