“Нафтогаз” України представив нову ціну на газ для населення в травні, нижче квітневої

24tv.ua

Державна енергетична компанія «Нафтогаз» запропонувала новий тариф для населення для поточного місяця. Про це повідомив офіційний сайт «Нафтогазу».

У повідомленні наголошується, що запропонована ціна, яка становить 245 гривень за одну тисячу метрів кубічних «блакитного палива», на 4% нижче тієї, що була встановлена в минулому місяці.

Також зазначено, що ця нова ціна відповідає постановам Уряду і вже є в тих угодах, які були додатково розіслані контрагентам держкомпанії.

Раніше Київ і Міжнародний валютний фонд уклали угоду про нову програму, згідно з якою з першого травня очікувалося підвищення тарифів на газ для українських споживачів на 15%. Потім 3 квітня Кабінет міністрів своєю постановою під номером 293 встановив, що рядові споживачі мають право купувати газ за новою формулою, яка враховує тарифи для промислової галузі.

24tv.ua

Нафтогаз спочатку посилався на якусь іншу постанову Кабміну, яке обумовлювало спецзобов’язання держкомпанії та не дозволяло знизити тариф на газ для населення, проте потім в Міненерго вирішили, що «Нафтогаз» може діяти без скасування урядової постанови про спеціальні зобов’язання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*