У 2021 році середня зарплата України перевищуватиме 16 тисяч гривень

hyser.com.ua

Голова уряду України Володимир Гройсман у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» цього вівторка 14.05.19. опублікував запис про те, що до 2021 року розмір середньої заробітної плати в нашій країні буде перевищувати 16 000 гривень.

Він зазначив, що у Кабінету міністрів є чіткі орієнтири за розміром середнього заробітку в Україні на 2021 рік. Так, прем’єр наголошує, що середня заробітна плата в 620 доларів – це цілком досяжний показник, який зможе стати мотиватором для громадян нашої країни, щоб ті працювали на українську економіку.

Крім цього, прем’єр звернув увагу на те, що не менш важливим завданням має стати формування середнього класу в державі, до якої відноситимуть медиків, педагогів, робітників.

hyser.com.ua

Водночас, в прес-центрі Кабміну інформують, що прем’єр підписав й тристоронню угоду з профспілками та роботодавцями. В даній угоді уряд звертає увагу на просування виробника нашої країни на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Варто підкреслити, що до цього в Кабінеті міністрів інформували, що зараз середня заробітна плата в нашій країні повернулася до показників 2013 року та становить 10 тисяч 237 гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*