Генпрокурор України Луценко назвав депутата Лещенка “скунсом” і вирішив вручити підозру за інформаційну ” зливу”

ua1.com.ua

Депутат ВР Сергій Лещенко викликається до Генеральної прокуратури, де він може отримати повідомлення про підозру. Про це заявив голова відомства Юрій Луценко.

За словами Генпрокурора, викликаному нардепу будуть поставлені питання у зв’язку з підозрою про розголошення інформації, яка є відомостями досудового слідства.

Мова йде про т.зв. «чорну касу», яка була в розпорядженні «Партії регіонів». Інформація по цій «чорній касі», надана одному з кандидатів на президентських виборах в Сполучених Штатів, стала фактором втручання з боку України.

ua1.com.ua

Луценко підкреслив, що журналісти не може бути відповідальними за розголошення інформації, однак Лещенко є парламентарієм, який повинен понести відповідальність. За словами Генпрокурора, нардеп повинен розкрити джерело тих відомостей або відповісти самостійно за розголошення.

Генеральний прокурор додав, що інформаційні «зливи», які призводять до ускладнення відносин між американським і українським лідерами, тягнуть за собою юридичну і політичну відповідальність.

Також Луценко назвав народного депутата «скунсом», виступаючи перед журналістами на спеціальному брифінгу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*