Програма безкоштовної діагностики, обіцяна МОЗ України, пішла в небуття

www.scribo.net.ua

Голова Національної служби здоров’я Олег Петренко виступив із заявою про те, що велика ймовірність того, що служба не встигне запустити програму «безкоштовна діагностика» до 01.07.19. Цю ситуацію він аргументував тим, що у зв’язку з технічними умовами, неможливо запустити дану програму влітку.

Петренко розповів, що спочатку служба запускала декларації, потім – електронні рецепти, а зараз службі необхідно запустити електронний напрям. При оцінці готовності установ по роботі з електронними інструментами, стало зрозуміло, що у зв’язку з технологічними аспектами, запустити обіцяну МОЗ програму практично неможливо.

www.scribo.net.ua

Також повідомляється, що служба спільно з Кабміном на даний момент працює над відстрочкою, однак, коли програму можна буде запустити все ще невідомо. Зазначається, що Спеціалізована амбулаторна допомога – це частина програми медичної гарантії 100%, і вона буде функціонувати вже наступного року. Крім цього, поки невідомо чи будуть Послуги з електронного напрямку надаватися приватними установами на безкоштовній основі.

Необхідно нагадати, що до цього у Міністерстві охорони здоров’я повідомлялося, що з першого липня громадяни зможуть пройти у сімейного лікаря безкоштовну діагностику в будь-якому з медичних установ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*