Патрульна поліція України отримала 83 автомобілі Mitsubishi новітнього покоління по знижці

Glavnoe.ua

Прес-центр патрульної поліції цього вівторка 14.05.19. у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував запис про те, що відомство отримало 83 гібридних машини «Mitsubishi Outlander PHEV».

Повідомляється, що більша частина із зазначених машин відразу буде передана в управління патрульної поліції в різні області країни. Так, поліціянти зможуть патрулювати трас, які мають як національне, так й міжнародне значення на нових автомобілях.

Водночас, Аваков, який очолює МВС, розповів, що ще у 2017 році наша країна отримала 13% знижки на зазначені авто при підписанні контракту. Надходження додаткових 83-х авто – це результат отриманої державою знижки.

Glavnoe.ua

Крім цього, міністр-радник японського дипломатичного відомства в нашій країні Кадзуя Оцука звернув увагу на те, що ще з 2013 року за Кіотським протоколом Україні було поставлено 1 тисячу 568 машин «Prius», а вже у 2017 році наша країна отримала 635 машин «Mitsubishi». Так, на сьогодні до зазначених авто додалися ще 83 машини «Mitsubishi Outlander».

Нагадаємо, що восени 2016 року було оприлюднено розслідування кореспондента Щербини та бізнесмена Тамразова в якому повідомлялося, що придбання японські авто для Нацполіції було за завищеними цінами на 10 тисяч доларів за одну машину. Однак в МВС визнали такі звинувачення некоректними. Також у відомстві підкреслили, що договір про придбання машин вигідний для обох сторін.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*