Байден: намір Джуліані відвідати Україну — неприйнятне

Dw.com

Джо Байден, який раніше обіймав посаду віце-президента Сполучених Штатів, піддав критиці наміри особистого юриста та колишнього нью-йоркського мера Рудольфа Джуліані зробити поїздку в Україну.

Як заявив Байден в ефірі каналу WMUR9, він не може пригадати такого адвоката, який би представляв президента і відправлявся за кордон в країну, чий уряд сподівається на американську щедрість, ще й з метою отримати інформацію про те, чого не відбувалося.

Спробу змусити іноземний уряд зробити щось безглузде екс-віце-президент назвав «неприйнятною», зазначивши, що це в стилі адвоката та нинішньої американської президентської адміністрації.

Dw.com

Політик підкреслив, що ані він, ані його син Хантер не здійснювали в Україні нічого протиправного, і не обирали як тему для обговорення бізнес-діяльність Байдена-молодшого.

Нагадаємо, що в березні нинішнього року Генпрокурор Юрій Луценко в інтерв’ю The Hill зробив натяк, що відставка його попередника Шокіна пов’язана з розслідуванням діяльності компанії Burisma, де працював син віце-президента Джо Байдена (обіймав посаду на той момент). У 2016 році за наполяганням Байдена-старшого Шокіна змістили з посади: друге за важливістю посадова особа Сполучених Штатів пригрозило, що інакше Україна не отримає один мільярд доларів США кредитних гарантій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*