Почесний Патріарх Філарета нагадав митрополиту Епіфанію хто в Церкві господар

News.liga.net

Як заявив почесний Патріарх новоствореної Православної церкви України та лідер Української православної церкви Київського патріархату Філарет, голова ПЦУ Епіфаній несе відповідальність за зовнішнє представництво, і не робитиме нічого без його (Філарета) згоди.

Філарет заявив, що предстоятель ПЦУ Епіфаній нічого не робить всередині релігійної організації без згоди почесного патріарха, який повинен головувати у Священному синоді заради збереження Православної Церкви України, її затвердження та зростання.

Почесний патріарх ПЦУ підкреслив, що це є домовленістю, досягнутою в середині грудня минулого року в присутності голови держави.

News.liga.net

Також Філарет висловився проти назви новоствореної церкви, зазначивши, що назва має утворюватися від прикметника, як в інших православних церквах. Саме тому, підкреслив почесний православний Патріарх, церква повинна назвати УПЦ.

Раніше стало відомо, що на богослужіння у Володимирському соборі, яке очолив Філарет, на його запрошення прибуло лише чотири єпископи з шістдесяти, що отримали повідомлення. Запрошення було складено на бланках УПЦ Київського патріархату.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*