Керівництво Міноборони та МЗС України покинуть свої посади відразу після інавгурації Зеленського

112.ua

Після вступу на посаду новообраного голови держави Володимира Зеленського, нинішні керівники зовнішньополітичного та оборонного відомств залишать свої посади.

Про майбутню відставку Степана Полторака та Павла Клімкіна розповів Дмитро Разумков, що входить в команду переможця виборів-2019.

В ефірі телепрограми «Великий вечір» (канал NewsOne) радник політика зазначив, що він не звик давати стовідсоткові гарантії, однак 99% ймовірності цих кадрових перестановок він дає.

Також Разумков заявив про неминучість залишення посади голови Генпрокуратури Юрієм Луценком. Радник Зеленського наголосив на необхідності отримання майбутнім Генпрокурором вищої освіти, нагадавши, що майбутній президент озвучував цю свою позицію в ході виборчої кампанії.

112.ua

Разумков додав, що ті керівники міністерств і відомств, які йдуть у відставку, повинні будуть забезпечити передачу справ своїм наступникам.

Нагадаємо, що за підсумками другого туру президентських перегонів Володимир Зеленський з вирішальним відривом переміг чинного голову держави Петра Порошенка. Під час передвиборної кампанії майбутнім президентом була обіцяна реформа в силових структурах та зміни в парламенті, в тому числі позбавлення нардепів нинішньої недоторканності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*