Характеристика нової Голови Конституційного Суду від Генпрокуратури України: «зручна для Януковича»

topfacts.com.ua

Про таку характеристику для Наталії Шаптали повідомляє “Громадське”, посилаючись на обвинувальний акт у справі колишнього глави Мін’юсту Олександра Лавриновича.

У матеріалах Генеральної прокуратури новопризначена голова Конституційного суду значиться як фігура, зручна для колишнього президента Віктора Януковича.

Журналісти розповіли, що відповідно до документів Генпрокуратури, Шаптала вказана в складі КСУ як фігура, яка отримала схвалення колишнього президента. Відзначається, що згідно з цією характеристикою, нині обрана голова Конституційного суду «може під впливом Віктора Януковича приходити до необхідних висновків і приймати потрібні рішення, з метою реалізації його злочинних задумів ».

У документації Генеральної прокуратури Шепотіла також згадана як заступник голови Апеляційного адмінсуду Донецька, де вона працювала до 2010 року до перекладу в КСУ.

topfacts.com.ua

Нагадаємо, що 14 травня голові Конституційного суду Святославу Шевчуку було висловлено недовіру, у зв’язку з чим він позбувся посади. Зміщений голова КСУ не погодився з цим рішенням, назвавши його, що не відповідає Основному закону, і вирішив звернутися до правоохоронних структур.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*