Тегеран оголосив про вихід з ядерного договору

gursesintour.com

Згідно з розпорядженням своєї Ради нацбезпеки, Іран офіційно припиняє виконання деяких зобов’язань згідно з ядерним договором зі світовими державами, підписаному у 2015 році.

Відомо, що влада Ірану сповістила такі країни, як Китай, Росію, Німеччину та Великобританію про намір перервати виконання зобов’язань з ядерної угоди, з урахуванням виходу з неї Штатів рік тому та введенням санкцій проти Ірану.

Згідно з угодою, допускалося виробництво Тегераном до 300 кг низькозбагаченого урану, а також важкої води близько 130 тонн. Надлишок можна відправляти для зберігання в інші країни або продавати.

gursesintour.com

Поки дії іранської влади не порушують ядерну угоду, однак надійшла вимога щодо захисту економіки країни від санкцій США протягом 60 днів. У свою чергу Європейський союз і голови МЗС Німеччини, Франції та Великобританії відзначили, що дотримуються угоди, але не приймають ультиматуми Тегерана.

Крім цього повідомляється, що верховний лідер Ірану аятолла Сейєд Алі Хосейні Хаменеї сказав, що Тегеран не хоче війни зі Сполученими Штатами, хоча й існує напруженість між країнами у зв’язку з ядерним потенціалом і ракетною програмою його країни. А також підкреслив, що не вестиме переговорів із США про ще одну ядерну угоду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*