В Україні приземлився секретний літак ЦРУ: знищувати компромат

www.dw.com

Згідно з інформацією, розміщеної на каналі «Розвідник» в Телеграм, в українському аеропорту «Бориспіль» приземлився літак з представниками Центрального Розвідувального Управління Сполучених Штатів Америки. Як зазначається, співробітники ЦРУ прилетіли до Києва на інавгурацію нового голови держави Зеленського. Варто відзначити, що на інавгурації буде й Майк Помпео.

Також необхідно підкреслити, що дозвіл на використання спеціального борту можна отримати лише від голови ЦРУ Джини Хаспел. Крім цього, є інформація, що на даному літаку прилетіли фахівці, мета яких полягає у підготовці до приїзду Помпео.

www.dw.com

Варто відзначити, що новообраний лідер має намір призначить нового керівника Служби безпеки. При цьому, в будівлі ГУ СБУ для американських гостей був виділений цілий поверх. Також повідомляється, що представники ЦРУ повинні супроводжувати передачу документації в Сполучені Штати, в якій є інформація про резидентуру та агентів. Крім цього, американці братимуть участь в узгодженні нового претендента на посаду керівника Служби безпеки. Водночас, обговорюватиме робота американських агентів на території нашої країни та призначення нового представника дипломатичного відомства США в Україні.

Також у соцмережі повідомляється, що основне завдання агентів ЦРУ полягає в тому, щоб вилучити компромат на Байдена. Крім цього, вони повинні ізолювати нового лідера України від впливу олігарха Коломойського. У зв’язку з цим, є ймовірність того, що, після того, як бізнесмен повернеться на українську територію, його перевезуть в Сполучені Штати. Підкреслимо, що Коломойський може прилетіти з Ізраїлю в Україну вже цього тижня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*