Регламентний комітет ВРУ визнав 7 проектів про інавгурацію Зеленського законними

Dancor.sumy.ua

Регламентний комітет парламенту України в ході засідання прийняв рішення про те, що 7 проектів постанов, які визначають дату складання присяги нового голови держави Зеленського – правомірні. Транслював дане засідання телевізійний канал «112».

Відзначається, що законними були визнані два проекти, запропонованих позафракційними парламентаріями Міщенка та Балоги, які припускають, що складання присяги має відбутися 19.05.19. Крім цього, був визнаний законним й проект депутата Купрія, який пропонує провести інавгурацію 20.05.19. Також був визнаний й проект, що передбачає поетапне проведення інавгурації: 19.05.19. та 03.06.19., автором проекту є нардеп від БПП Каплін.

Dancor.sumy.ua

Комітет Ради визнав законними й проекти депутатів Купрія та Курінного, які передбачають проведення інавгурації 26.05.19. та 17.05.19. відповідно. Останнім законним проектом був визнаний проект, запропонований представником Народного фронту Тетеруком, який передбачає складення присяги президентом 28.05.19.

Водночас, виконувач обов’язків керівника регламентного комітету ВРУ Пинзеник підкреслив, що закон України не передбачає поетапне проведення інавгурації, яке запропонував Каплін. Також він зазначив, що голосування за проекти, які передбачають проведення присяги 17.05. і 28.05. повинно проводитися два рази.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*