Україна вводить санкційні мита на російські товари

syur.info

15 травня Кабмін ухвалив рішення ввести особливий податок на всі російські товари. Цю інформацію повідомила прес-служба Кабінету міністрів.

Відзначимо, що мита вводяться на всі російські товари. Винятком став «чутливий імпорт», в нього входить: вугілля, кокс, бензин, зріджений газ та фармацевтична продукція.

У повідомленні сказано, що вже з 1 серпня поточного року при ввезенні російських товарів на митну територію України, буде введено особливий податок у відсотках до митної вартості товарів за певними ставками.

Ці мита будуть накопичуватися в спеціально створеному фонді державного бюджету, вони будуть спрямовані на заходи з імпортозаміщення.

Прем’єр-міністр країни Володимир Гройсман 15 травня 2019 року заявив, що у відповідь на дії Росії Україна введе заборону на деякі товари та спеціальні мита. Зокрема, вона вже ввела ембарго на російські цемент та фанеру.

У квітні поточного року, Кабмін схвалив розширення переліку товарів з РФ, на ввезення яких в Україну введена заборона.

syur.info

У відповідь на таке рішення Кабміну України 18 квітня на засіданні уряду прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв зазначив, що РФ забороняє експорт нафтопродуктів в Україну. За його словами, вже з 1 червня, вугілля та нафтопродукти можна буде ввезти при наявності відповідного дозволу.

Крім цього, нафтогазова компанія «Роснефть» вже має даний дозвіл.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*