Якщо Вакарчук зважитися піти в Раду, то не факт, що він до неї дійде, — думка експерта

liganews.net

Експерт в галузі політології Тарас Чорновіл у своєму інтерв’ю розповів, що нещодавно у пресі з’явилися відомості про наміри Вакарчука брати участь у виборах в Раду. Повідомляється, що у нього вже є свій офіс, причому в тому ж будинку, де розташований офіс прем’єра Гройсмана. При цьому, офіційно співак хоче заявити про свої наміри 16.05.19.

Так, експерт вважає, що ці відомості поширив сам Вакарчук для того, щоб подивитися на реакцію громадськості, на підставі якої він зробить висновок про те, чи варто йому йти на вибори. Проте, навіть, якщо він піде в Раду, то не факт, що він туди дійде. У будь-який момент він зможе відмовитися він своїх намірів та послатися на те, що його слова були неправильно інтерпретовані. Крім того, в ході кампанії він може зіткнутися з негативною реакцією українців. При цьому, є ймовірність, що люди почнуть негативно сприймати «нові обличчя» в політиці.

Водночас, Чорновіл звернув увагу на те, що Вакарчук пов’язаний з олігархатом, а саме з консорціумом, членами якого є Пінчук, Фрідман та Сорос. При цьому, всі розмови про його участь у виборах голови держави теж обговорювалися в рамках зазначеного консорціуму.

liganews.net

Також політолог зазначив, що фінансування та медійні ресурси співакові будуть надані. Що ж стосується електорату, то це питання зараз тісно пов’язане з Зеленським, який буде намагатися максимально охопити східні регіони нашої країни. Водночас, підкреслюється, що, якщо Зеленський постарається залучити виборців західних регіонів, то там стане тісно. На заході електорат надасть велику підтримку БПП та «Батьківщині», в той час, як новачкові важко буде подолати необхідний бар’єр.

Чорновіл вважає, що наміри Вакарчука пройти до ВРУ пояснюються його амбіціями та бажанням гострих відчуттів. До цього, він був людиною публічною, спілкувався з людьми та брав участь в Майдані. Однак він побачив, що Володимир Зеленський без усього цього зміг стати президентом та захотів також спробувати. При цьому, політолог упевнений, що інтерес Вакарчука також, як й минулого разу пропаде, оскільки в парламенті нічого не змінилося.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*