Україна: Євросоюз має переглянути угоду про асоціацію

timenews.in.ua

Віце-прем’єр Климпуш-Цинцадзе в ході брифінгу в столиці виступила із заявою про те, що Україна має намір запропонувати Євросоюзу переглянути угоду про асоціацію. Дане рішення обґрунтовується тим, що відбулися зміни в правовому регулюванні ТА розвитку європейського ринку, а також змінилася структура економіки нашої країни.

Крім цього, вона розповіла, що питання про перегляд домовленостей або про інші питання з командою Зеленського не обговорювалися. Однак, вона висловила надію на те, що команда Зеленського все ж зацікавлена в тому, щоб вислухати рекомендації з питань інтеграції, які були напрацьовані Кабінетом міністрів.

Так, віце-прем’єр підкреслила, що у 2020 році у нашої країни з’явиться можливість вперше за 5 років говорити про перегляд підписаної угоди. Крім цього, для того, щоб запропонувати ЄС нове бачення перегляду угоди, необхідна злагоджена робота різних міністерств.

timenews.in.ua

Водночас, Климпуш-Цинцадзе звернула увагу на те, що перегляд потрібен у зв’язку зі змінами економіки нашої держави та правового регулювання в різних сферах Євросоюзу. Так, наприклад, зараз окремо ведеться розмова про цифрових ринках, де з’явилися істотні зміни. Коли зазначена угода приймалася, мова йшла лише про три регламенти в Євросоюзі, при цьому, директив, які б регулювали даний ринок тоді ще не було.

Також наголошується, що перегляд Угоди буде ґрунтуватися на національному інтересі України та на основі розвитку ринку та права ЄС.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*