У найближчі дні МВФ почне роботу свого аудиту в Києві

abomus.co.il

Для того, щоб прийняти остаточне рішення з приводу чергового кредитного траншу, МВФ скоро оголосить про роботу оцінювальній комісії у Києві, з метою перевірки виконання умов поточної програми.

Співрозмовник агентства заявив, що про приїзд місії буде відомо, тільки після того, як будуть улагоджені всі формальності. Можливо, це буде на цього тижня.

Нагадаємо, що під час брифінгу глава департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс заявив, що на даний момент точна дата перебування оцінювальної місії в Україні поки не визначена, але Фонд прогнозує її найближчим часом.

У 2018 році в грудні в МВФ затвердили нову 14- місячну програму stand-by для України, яка передбачає 3,9 млрд доларів. Україна вже отримала 1,4 млрд доларів, наступні два транші по 1,3 млрд доларів очікується після підсумку перегляду виконання умов програми в травні і в листопаді. Відзначимо, що термін цієї програми закінчується в лютому 2020 року.

abomus.co.il

До моменту приїзду місії у столицю, парламент зобов’язаний прийняти закон про «сплите», а уряд повинен закінчити поділ Державної фіскальної служби.

Крім цього, темою для переговорів стане підвищення цін на блакитне паливо для жителів України. Нагадаємо, що згідно з меморандумом з МВФ, наша країна погрожувала з 1 травня підвищити ціни, але через зниження цін на газ на європейському ринку Кабмін вирішив знизити ціни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*