Розроблено новий законопроект про реконструкцію застарілого житла

wylsa.com

Завершена розробка нового закону «Про комплексну реконструкцію кварталів застарілого житлового фонду». Розробкою даного законопроекту займався Мінрегіон разом з Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст.

На своїй сторінці в соціальній мережі, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе заявив, що цей законопроект може вирішити значну кількість питань.

Крім цього, він заявив, що ще з 2006 року в країні діє закон про реконструкцію застарілого житла. Проте, на практиці він не застосовувався через невідповідність законодавства.

Саме тому й було складено новий законопроект. Ухвалення цього законопроекту дозволить Україні, запустить довгоочікуваний процес на практиці.

На думку Парцхаладзе, цей законопроект буде направлений на розгляд та узгодження зацікавленими центральними органами виконавчої влади, після він буде переданий в Кабмін України.

А також Парцхаладзе заявляв, що якщо закон буде прийнятий у поточному році, то знадобиться 2-3 роки, для початку проекту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*