“Велика сімка” звернулася з вимогою до Порошенка: передайте владу плавно

unpp.com.ua

Посли держав, що утворюють неформальний міжнародний клуб «Великої сімки» (відомої також як G7), провели зустріч з президентом України Петром Порошенком, який незабаром залишає свою посаду.

Дипломати закликали політика передати повноваження своєму наступнику Володимиру Зеленському «плавно». Обговорювалося прогрес, досягнутий нині чинним главою держави в період його каденції. Були високо оцінені досягнення останніх чотирьох років.

В ході зустрічі підкреслювалося, що плавна передача повноважень новообраному президенту дозволить країні продовжити рухатися обраним нею шляхом реформ.

Про цю бесіду повідомляє офіційний акаунт української групи підтримки Group of Seven.

unpp.com.ua

Нагадаємо, що раніше 14 травня Петро Порошенко, звертаючись до свого опонента у другому турі президентських виборів, порекомендував йому «просто слідувати» шляхом, прокладеним п’ятим в історії України главою держави.

Володимир Зеленський 21 квітня виграв другий тур президентських перегонів з вирішальним відривом, перемігши за кількістю голосів Петра Порошенка в усіх регіонах, крім Львівщини та закордонного виборчого округу. В даний час визначається дати приведення до присяги новообраного президента.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*