Топ-менеджерам “Нафтогазу” України планувалося виплатити в середньому по 2,2 мільйона доларів

oligarh.media

Про це повідомляє Інтернет-видання «Главком», яке ознайомилося з проектом фінансових планів енергетичної компанії на поточний рік.

Розглянувши фінансовий план «Нафтогазу», Кабінет міністрів відхилив його. Увагу Мінекономрозвитку привернула винагорода, передбачена для Андрія Коболєва, який головує в правлінні компанії. Він повинен був отримати 50% від своєї стандартної зарплати.

Також у фінплані пропонувалися виплати топ-менеджменту, включаючи членів правління та директорів напрямків. На це планувалося виділити 820 мільйонів гривень (торік ця сума становила трохи менш ніж 682 мільйони гривень), що передбачало для кожного з них отримання за рік в цілому майже 60 мільйонів гривень. Понад 650 мільйонів гривень з цих виплат були бонусами за досягнення цьогорічних показників.

oligarh.media

Нагадаємо що влітку 2018 року наглядова рада компанії за підсумками судового спору з російським «Газпромом» в Стокгольмі ухвалив рішення заохотити керівництво компанії на суму, що перевищує 46 мільйонів доларів США. Це викликало занепокоєння прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який засудив розміри премій. Пізніше Коболєв заявив, що відправив отримані грошові кошти своєї матері, яка проживає в Сполучених Штатах Америки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*