«Нафтогаз» для кожної області України будуть свої індивідуальні тарифи на газ

zz.te.ua

Згідно з повідомленням, розміщеним прес-службою НАК «Нафтогаз України», не дивлячись на те, що в травні буде виконано зниження ціни на газ, вартість все ж буде різною у всіх областях країни у зв’язку з розподілом газу кожним облгазом, який відбувається за індивідуальними тарифами.

У компанії відзначають, що відповідно до рішення НКРЕКП єдиний тариф, що діє по всій території країни, стосується транспортування газу, проте існує ще послуга – розподіл газу, яку виконують місцеві облгази/міськгази, і у них діють свої окремі тарифи. Отже, ціна буде обумовлюватися тим, до якої мережі підключений споживач.

zz.te.ua

Роздрібні ціни газу для громадян розміщені на сайті консультаційного центру для споживачів «ГазПравда». Також на сайті вказано, що найвищі тарифи в діапазоні 8432,93 – 8426,93 гривні за тисячу кубометрів будуть у мереж ПАТ «Миколаївгаз», ТОВ «Газовик» (Вінницька обл.), ПАТ «Рівнегаз», а найнижчі – ПАТ «Київгаз», ПАТ «Кременчукгаз», ПАТ «Харківміськгаз» в розмірі 7810,61 – 7879,25 гривні за тисячу кубометрів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*