Каплін вдруге наважився вийти з фракції Блоку Петра Порошенка

Ukrainianwall.com

Сьогодні нардеп Сергій Каплін зробив гучну заяву. З парламентської трибуни він заявив, що виходить із фракції Блоку Петра Порошенка.

Каплін розповів, що три роки тому він спільно з нардепом Олександром Сугоняко подавали заяву на вихід з фракції БПП та коаліції «Європейська Україна». А також він заявив, що сьогодні вже немає ніякої коаліції. Крім того, він повторно подає заяву голові ВР України про вихід з коаліції Блоку Петра Порошенка.

А також він зазначив, що у новообраного президента України є повне право після інавгурації розпустити парламент нинішнього скликання.

Відзначимо, що інавгурація Володимира Зеленського призначена на 20 травня о 10:00.

Ukrainianwall.com

Стало відомо, що скоро у Верховній Раді України оголосять про відсутність панівної коаліції, тим самим забезпечать собі «оберіг» від розпуску Ради. Відзначимо, що за законодавством, після оголошення про відсутність коаліції, фракції мають право протягом місяця домовитися про створення нової.

Команда Зеленського на своїй сторінці в соціальній мережі розмістила відеозвернення до громадян країни з питанням, чи потрібно розпускати ВР. Також вони відзначили, що якщо дане відео набере більше мільйона переглядів, то новообраний президент зверне на нього увагу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*