Що заважає планам президента Зеленського після інавгурації

www.scoopnest.com

Після приведення до присяги новообраний голова держави Володимир Зеленський запланував видати указ про те, що чинний склад парламенту розпускається. Про це повідомило Інтернет-видання «Інформатор», посилаючись на власні джерела в законодавчому органі.

Володимир Зеленський також має намір після інавгурації переконати народних обранців в необхідності прийняти зміни до чинних законів, що регулюють вибори.

Підставою для розпуску Верховної Ради нинішнього скликання може стати відсутність коаліції, яку сьогодні офіційно залишив «Народний фронт» одноголосним рішенням своєї фракції в парламенті. До цього суд, що розглядав це питання, також прийшов до висновку про відсутність конституційної більшості в ВР.

Серед пропозицій про зміни в чинне виборче законодавство, які Зеленський намір адресувати нардепам, є скасування так званої «мажоритарки» та зниження прохідного бар’єра до парламенту до тривідсоткової планки.

www.scoopnest.com

Проведені соцопитування та моніторинг дискусій в українському сегменті Мережі також демонструє схвалення українцями розпуску парламенту та проведення дострокових виборів до нього. Експерти неодноразово вказували, що Володимир Зеленський, який отримав впевнену перемогу на виборах, у разі будь-якого сценарію з саботажем Верховної Ради, може заручитися підтримкою народу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*