Трамп заблокував Huawei. Українські мобільні мережі під загрозою

www.softportal.kiev.ua

Санкції Сполучених Штатів проти китайської компанії Huawei отримали підпис президента Дональда Трампа. Компанія з Китайської Народної Республіки не згадується прямо, однак експерти, в тому числі на сторінках видання The Financial Times, вказують на формулювання документа, про заборону телеком-обладнання, яке «може загрожувати» нацбезпеці (США).

Згодом в американському Міністерстві торгівлі заявили, що Huawei внесена до реєстру «санкційних» об’єктів з усіма філіями компанії.

Санкції викликали різку критику в самій компанії Huawei, яка у своєму повідомленні попередила, що подібне рішення завдасть шкоди американським партнерам і торкнеться десятків тисяч робочих місць у США.

В Україні також звернули увагу на цю подію у зв’язку з прямим впливом на місцевий телеком-бізнес. У більшості найбільших операторів мобільного зв’язку використовується обладнання Huawei. За цими показниками лідером став «Київстар» з більш ніж 15 тисячами станцій цієї компанії.

www.softportal.kiev.ua

Як пояснив експерт Олександр Животовський, який очолює Нацкомісію з питань регулювання зв’язку, американські санкції означають неможливість вести справи з даними контрагентами. Він додав, що обслуговування мереж, що використовують станції Huawei, може припинитися.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*