МЗС Угорщини: ми сподіваємося на президента Зеленського у розв’язання питань угорської нацменшини

znaj.ua

Зовнішньополітичне відомство Угорщини відреагувало на прийняття Верховною Радою та підписання президентом України Петром Порошенком закону «Про функціонування» української державної мови.

Угорське міністерство закордонних справ висловило надію, що новообраний голова держави Володимир Зеленський зможе розв’язати проблемне питання, яке, на думку дипломатів сусідньої країни, поставив перед угорським нацменшиною України «мовний» закон.

У МЗС Угорщини відзначили також, що прийнятий напередодні закон «відповідає духу» чинного українського президента. Угорські дипломати підкреслили свою зацікавленість у відновленні відносин між Києвом і Будапештом.

znaj.ua

У формулюванні Міністерства закордонних справ Угорщини використовувалися раніше озвучені головою відомства Петером Сіярто твердження, що нещодавно прийнятий в нашій країні закон ущемляє права нацменшин, в тому числі в праві на використання рідних для них мов.

Нагадаємо, що переможець другого туру президентських перегонів 2019 року Володимир Зеленський пообіцяв провести детальний аналіз прийнятого закону. Його інавгурація після тривалих дебатів затверджена на двадцятого травня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*