Держборг скоротився до 78,24 мільярда, Україна погасила євробонди на $1 мільярд

khm.depo.ua

Облігації зовнішньої державної позики на суму в один мільярд доларів США були погашені Міністерством фінансів України. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Повідомляється, що цінні папери були випущені під гарантії Сполучених Штатів Америки п’ять років тому. Термін закінчувався шістнадцятого травня, у зв’язку з чим і було проведено погашення кредиту. Цінні папери з п’ятирічним періодом обігу мали процентну ставку в 1,84% річних.

Нагадаємо, що за повідомленнями експертів, поточний рік є «піком» виплат та в погашенні державних боргів. За перший квартал Міністерство фінансів за держборгом виплатило більш ніж 125 мільярдів гривень, зумівши залучити майже 113 мільярдів гривень запозичень.

khm.depo.ua

Зусилля Мінфіну, як заявили в Національному банку України, дозволили зменшити співвідношення державного боргу до валового внутрішнього продукту до 59%. До кінця березня поточного року держборг (прямий і гарантований) в сукупності скоротився на 0,02% в порівнянні з місяцем раніше, і склав 78 мільярдів 240 мільйонів доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*