Окружний адмінсуд Харкова захистив від Кернеса намет волонтерів на площі Свободи

atn.ua

Рішенням Окружного адмінсуду Харкова в задоволенні позову місцевої міськради щодо знесення волонтерського намету в центрі міста було відмовлено.

Засідання з цього питання, яке стало предметом гострих дискусій серед городян, почалося вчора приблизно о 17 годині 40 хвилин, однак закінчилося лише за північ вже сьогодні.

Намет було розгорнуто на площі Свободи ще за часів Євромайдану з метою збору допомоги маніфестантам. Пізніше тут проводився збір матеріальної та грошової допомоги для українських воїнів і внутрішніх переселенців, на потреби військового госпіталю та з іншими подібними цілями.

Після терористичного акту в Харкові 22 лютого 2015 року поблизу намету було встановлено меморіальну дошку, присвячену загиблим.

atn.ua

На сайті міськради Харкова восьмого травня була опублікована петиція, автор якої зажадав прибрати намет з міської площі. Петиція отримала необхідну кількість голосів серед городян і була підтримана міським головою Геннадієм Кернесом.

На це негативно відреагували волонтери, які заявили, що намет буде демонтований лише по закінченню війни та після звільнення непідконтрольних зараз територій. Пізніше 12 травня був влаштований мітинг проти знесення намету. Пропозиція міськвиконкому перенести її на іншу площу, волонтерами та активістами патріотичних організацій була також відхилена.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*