Росія скликає Радбез ООН через прийнятий в Україні мовний закон

kievsmi.net

Представники російської дипломатії в Організації об’єднаних націй звернулися до голови Радбезу, попросивши того провести засідання. Темою повинен стати «мовний» закон, прийнятий раніше Верховною Радою та підписаний президентом Петром Порошенком.

Про це розповів спікер постпредства нашої країни в ООН Олег Ніколенко. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він назвав російську ініціативу «актом абсурду». За його словами, засідання Радбезу з цього питання може відбутися в понеділок наступного тижня.

Ніколаєнко підкреслив, що прийняття закону є внутрішньоукраїнським питанням, який Кремль має намір політизувати. Прес-секретар постійного представництва при ООН з жалем зазначив, що Росія постійно намагається маргіналізувати безпековий майданчик світового рівня, зробивши з нього подобу російських пропагандистських ток-шоу.

kievsmi.net

Нагадаємо, що 25 квітня парламент України у другому читанні схвалив законопроект, який забезпечує функціонування української мови як державної. Тепер її використання в обов’язковому порядку поширюється на органи державної влади, культуру та інші публічні сфери. Для соціальних мереж, особистого спілкування і релігійних обрядів дозволяється використання будь-якої мови.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*