Нетрадиційна інавгурація Зеленського, — начальник Держохорони України

za.in.ua

Церемонія приведення до присяги шостого президента України Володимира Зеленського матиме певні відхилення від сценарію, якому слідували раніше. Про це повідомив Валерій Гелетей, який очолює Управління державної охорони.

За його словами, до УДО пред’являється багато вимог, які будуть враховані для виконання обов’язків співробітників цього відомства на найвищому рівні. Однак зміни в сценарії інавгурації є, підкреслив Гелетей, і вони є «істотними».

Голова УДО зазначив, що від жодного з нововведень в сценарій інавгурації з боку команди Зеленського Управління держохорони не відмовилося. Таке може статися, якщо це торкнеться аспекту безпеки, однак невирішених питань щодо процедури завтрашнього заходу немає.

za.in.ua

Нагадаємо, що після тривалих дебатів в парламенті датою проведення інавгурації було визначено двадцяте травня. На відміну від минулих проведень вступу на посаду державних лідерів, цього разу не відбудеться світська вечірка, яку новообрані президенти влаштовували для високопоставлених гостей. На сьогодні запланована репетиція заходу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*