Ляшко припинив стрімити для зустрічі з президентом Зеленським

President.gov.ua

Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко на зустріч новообраного президента Володимира Зеленського з головами фракцій мав намір пройти з мобільним телефоном, на якому він вів стрім (пряму трансляцію) для свого акаунту в соціальній мережі «Фейсбук».

Організація трансляції Олегом Ляшком зустріла заперечення з боку президентської охорони, яка відмовлялася впускати його до кабінету, який був місцем зустрічі президента з фракційними лідерами.

У зв’язку з тим, що голова держави запізнився приблизно на двадцять хвилин, Ляшко отримав можливість провести бліц-опитування колег по парламенту, з’ясувавши, що ніхто з них не заперечує проти стріму.

Після приходу Зеленського та його запрошення нардепів на зустріч, Ляшко після перепалки з охороною президента змушений був припинити трансляцію.

Думки українських користувачів соціальних мереж під час обговорення події розділилися. Деякі бажали бачити пряму трансляцію зустрічі, інші ж висловилися за закритий формат наради президента з лідерами фракцій Верховної Ради восьмого скликання.

President.gov.ua

Нагадаємо, що зустріч була присвячена розпуску парламенту та змінам у виборчому законодавстві.

Про свій намір розпустити Верховну Раду поточного скликання Володимир Зеленський оголосив у своїй інавгураційній промові. Тоді ж він попросив Кабінет міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана піти зі своїх посад.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*