У партії мерів України поповнення з Ужгорода — до виборів готові

nashemisto.dp.ua

На своїй сторінці в соціальній мережі, мер Ужгорода повідомив про те, що готовий до парламентських виборів і хоче приєднатися до команди політсили, яку незабаром будуть розвивати мер Одеси та мер Харкова Геннадій Кернес.

Він заявив, що підтримує потребу посилення уряду місцевого самоврядування в Раді.

За його словами, в парламенті зобов’язані бути присутніми представники місцевого самоврядування. Крім цього, народними депутатами повинні ставати фахівці, які зможуть розв’язувати проблеми на місцях. Адже такі люди спираються на свій життєвий досвід і професіоналізм. Саме вони в змозі скласти план розв’язання проблем в масштабі всієї країни.

Крім цього, Андріїв зазначив, що партія “Відродження” спочатку створювала свою структуру й організовувала партійні осередки в регіонах.

nashemisto.dp.ua

На думку мера, тільки на таких принципах повинна базуватися парламентська партія. Дотримуючись цих принципів, це може стати найкращим стимулом для роботи на результат. Адже вибирати потрібно справи, а не слова.

Нагадаємо, що Богдан Андріїв був обраний мером Ужгорода у 2015 році від партії “Відродження”.

У свою чергу Кернес повідомив, що 20 травня він разом з мером Одеси Трухановим намір вести партію на вибори в парламент. До складу партії увійдуть представники “Відродження”, “Довіряй справах” і 50 нардепів мажоритарників.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*