Великобританія підтримує зміни в угоді про Brexit

hyser.com.ua

Стало відомо, що прем’єр-міністр Британії Тереза Мей провела засідання уряду, на якому були обговорені нові поправки до угоди про Brexit, саме ці поправки можуть допомогти його твердженням в парламенті.

Відзначимо, що влада країни підтримало план Мей, включаючи компроміси, які покликані привернути підтримку членів від парламенту від Лейбористської партії.

У пропозиції увійшли такі ідеї як: тимчасові митні відносини з Євросоюзом до наступних загальних виборів і заходи щодо захисту навколишнього середовища і прав працівників.

Даний законопроект на голосування буде поставлено на початку червня.

Нагадаємо, що Мей називала дату своєї відставки, але зазначила, що необхідно узгодити графік виборів нового лідера в найближчі тижні, але тільки після голосування стосується угоди.

Відзначимо, що 28 лютого парламентарій Британії підтримав Мей, яка запропонувала відтермінувати Brexit. А перед цим 14 лютого парламент не підтримав пропозицію прем’єр-міністра про відстрочку виходу з ЄС.

hyser.com.ua

Головною перешкодою було питання про те, якою буде мати вигляд єдина сухопутний кордон Великобританії з Євросоюзом, між Північною Ірландією і республікою Ірландія.

У березні 2017 року Британія повідомила ЄС, що має намір покинути Євросоюз, запустивши процедуру Brexit. Під час переговорів Великобританії та Євросоюзу було прийнято рішення продовжити перехідний період Brexit до 2020 року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*