США вводять санкційні обмеження проти російського «Північного потоку-2»

glavk.info

Як заявив вчора 21 травня на брифінгу в столиці України голова Міненерго Сполучених Штатів Рік Перрі, його країна планує введення санкцій проти магістрального газопроводу «Північний потік-2».

Як розповів Перрі, в доступному для огляду майбутньому буде готовий проект закону, що передбачає введення санкцій проти фірм-учасниць будівництва газопроводу. За його словами, в Сполучених Штатах, як і раніше є сили, опозиційні відносно цього проекту.

Міністр енергетики США пояснив, що незабаром американські сенатори приймуть законопроект, після чого документ повинен бути підтриманий верхньою палатою Конгресу та отримати підпис голови держави.

glavk.info

Газопровід «Північний потік-2» повинен зв’язати РФ і Німеччини, і в даний час прокладається по дну Балтійського моря, із запланованою протяжністю в 1200 кілометрів. У фінансуванні бере участь російський енергетичний гігант «Газпром» і п’ять компаній з Європи.

В Україні і її партнерів проект «Північного потоку-2» неодноразово піддавався критиці як політизований і має загрозу для енергетичної незалежності європейських країн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*