Верховна Рада стала на диби та відмовилась розглядати законопроект Зеленського

sud.ua

Проект закону, поданого президентом до Верховної Ради, не отримав схвалення в законодавчому органі, як і його друга пропозиція.

Першою ініціативою Зеленського, поданої на розгляд в парламент, був проект закону про зміни до Закону про парламентські вибори. За його включення до порядку денного проголосувало лише дев’яносто два нардепи, при необхідному мінімумі у 226 голосів.

Друга ініціатива новообраного голови держави торкалася питання регулювання держзакупівель під час виборчої кампанії, і набрала голоси лише 127 депутатів.

sud.ua

Голова держави пропонував скасувати «мажоритарку» і проводити вибори в законодавчий орган за закритими списками партій, зі зниженням бар’єру з нинішніх 5% до трипроцентного.

Указ президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту восьмого скликання був підписаний вчора 21 травня, що призначило датою виборів 21 липня. Одночасно новообраний голова держави закликав спікера Верховної Ради скликати позачергове засідання нардепів з питання двох законопроектів, яким було сьогодні відмовлено в розгляді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*