Коломойський програв суди на 2,6 мільярда гривень

www.lcmedia.com.ua

Велика палата Верховного суду при розгляді позовів від кіпрської фірми «Тровелко Холдінгз Лімітед» і феросплавного підприємства Нікополя (НФЗ) визнала правоту Нацбанку і ПриватБанку.

Ці дві компанії вимагали звільнити їх від обов’язку провести рефінансування, що раніше було зазначено ПриватБанку з боку нацрегулятора.

Було подано приблизно три десятки позовів, в разі виграшу за якими позивачі звільнялися від відповідальності юридичних осіб і основного фінансового поручителя, бізнесмена та екс-глави ОДА Дніпровщини Ігоря Коломойського. Починаючи з 2017 року, справа пройшла всі судові інстанції.

Матеріали судової справи вказують на заборгованість ПриватБанку перед Нацбанком за договором під номером 19, сума заборгованості становила 2 мільярди 600 мільйонів гривень. Відповідно до кредитного договору, НФЗ для забезпечення боргу передав понад шістдесят вагонів.

www.lcmedia.com.ua

Нагадаємо, що націоналізація ПриватБанку була проведена наприкінці 2016 року. Позов Коломойського про незаконність націоналізації був задоволений 18 квітня поточного року, однак НБУ не погодився з цим рішенням, і разом з Мінфіном готується подавати апеляційні скарги.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*