Рінат Ахметов провів роз’яснювальну роботу для Ляшка та депутатів «Опоблоку»

ua.today

У депутатському корпусі заявили, що причиною проведення роз’яснювальної бесіди стала ініціатива новообраного президента. У зв’язку з ініціативами Зеленського, Ахметову довелося провести бесіди з депутатами Радикальної партії та “Оппоблока”.

Стало відомо, що Ахметов зробив ставку на “мажоритарку”, обіцяючи бонуси рейтинговим депутатам.

Як говорить перевірене джерело, Ахметов розуміє, що в разі закритих пропорційних списків у партії Зеленського буде монобольшінство. Саме це і є повною вертикаллю влади. Також, Рінат Леонідович здогадується, що це може передвіщати йому в найближчому майбутньому.

ua.today

Відзначимо, що вчора Верховна Рада відмовилася проголосувати за законопроекти новообраного президента. Зеленський подав у Раду законопроекти про вибори та державні закупівлі. Після відмови Ради голосувати, президент заявив, що нардепи роблять велику помилку та українці все одно проголосують за тих, хто здатний змінити країну на ділі, а не на словах.

На думку Зеленського, депутати не хочуть приймати нову систему правління, їх і стара влаштовує, але як раніше у них не вийде пролізти в Раду за гречку і гроші.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*