Зеленський: я хочу почути думку українців щодо мирних переговорів з Росією

www.belvpo.com

Як заявив новообраний голова держави Володимир Зеленський, референдум щодо укладення мирних домовленостей з Кремлем є способом з’ясувати думку громадськості.

Про це президент розповів на зустрічі в Адміністрації президента з активістами та представниками громадських організацій, серед яких були екс-військовослужбовці та волонтери.

Володимир Зеленський пояснив, що необхідно почути кожного, і сам референдум є не законодавчим, а інформаційним.

Таким чином, підкреслив політик, він прагне досягти відкритого обговорення важливих для України питань, не бажаючи приймати рішення, як раніше, за «закритими дверима».

www.belvpo.com

Його співрозмовники відзначили, що в такому випадку подібне голосування слід називати не словом «референдум», а діалогом із суспільством та проведенням опитування. Також в ході спілкування в президентській Адміністрації пролунала пропозиція проводити подібні зустрічі регулярно.

Нагадаємо, що раніше голова АП Андрій Богдан анонсував референдум, на якому українці повинні будуть вирішити питання укладення мирних домовленостей з Москвою, однак сьогодні 23 травня президент заявив, що переговорів з російською стороною не буде.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*