Зеленський запускає проект “ліфт” для діджиталізації України

aithority.com

Сьогодні на конференції з інтернет-технологій «iForum» чинний голова держави виступив з пропозицією про діджиталізацію України, і повідомив, що для цього буде запущений 27 травня онлайн-проект «Ліфт», при якому кожен охочий може пропонувати свої ідеї для впровадження цієї системи.

Президент зазначив, що мріє зробити країну в смартфоні, щоб мати можливість йдучи на роботу переглядати та контролювати перебіг передвиборних процесів: «які законопроекти подаються і як їх доповнити, які люди обираються, які петиції подаються та інше». У зв’язку з неможливістю наздогнати наявну світову систему, на думку Володимира Зеленського, необхідно перескочити цей етап та створити щось нове і бути першими у світі.

Також він розповів про рівні діджитал системи: перший – інформація про державу, другий – комунікація з державою, третій – транзакція з державою, четвертий – залучення в управління державою.

aithority.com

Крім цього президент підкреслив, що для втілення ідеї необхідна допомога людей, їх пропозиції. Відповідає за реалізацію ідеї його радник Михайло Федоров.

Федоров додав, що в команду може потрапити будь-яка людина, для цього запускається онлайн-проект «Ліфт», де кожен охочий може залишити своє резюме, розповісти про ідеї й навіть відправити готовий продукт. Проект необхідний також для того, щоб уникнути впливів прошарків уряду, депутатів, родинних зв’язків.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*