Глава Адміністрації президента України: Росія — агресор, але з нею доведеться розмовляти

beztabu.net

В ефірі телеканалу «1+1» новопризначений керівник президентської Адміністрації Андрій Богдан заявив, що сенс переговорів з Кремлем є, через те, що необхідно визволяти з РФ українців. Також він нагадав про українську діаспору, яка живе на території Росії.

Богдан підкреслив, що вважає Кремль стороною-агресором, однак одночасно з цим визнав необхідність переговорів з РФ, без здачі людей і територій.

За словами юриста, раніше він три роки був на лінії зіткнення як волонтер, втративши безліч друзів, і тому вважає реальним сценарію досягнення перемоги шляхом світу. Разом з цим він визнав такий шлях «важким».

President.gov.ua

Глава Адміністрації президента додав, що країна буде прагнути перемоги, але не втрачаючи життя українських військовослужбовців.

Нагадаємо, що вчора 23 травня, чинний президент Володимир Зеленський напередодні конференції з IT-технологій зробив заяви, що переговорів з Москвою не буде. Одночасно з цією заявою нова влада підняла питання референдуму, який би вирішив долю переговорів про мир з Російською Федерацією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*