Глава Єврокомісії Юнкер сумно розцінив заяву Мей про відставку

aftershock.news

Речник Європейської комісії Міна Андрєєва в ході брифінгу, який транслювався в записі Єврокомісії в соціальній мережі «Твіттер», розповіла, що голова ЄК Жан-Клод Юнкер «без радості» відреагував на інформацію про звільнення голови уряду Британії Мей з посади лідера Консервативної партії.

Речник наголосила, що в п’ятницю вранці Юнкер спостерігав за заявою британського прем’єра без будь-якої радості. Як зазначається, голові Єврокомісії подобалося працювати з Мей, та він вдячний їй за це.

Раніше Юнкер підкреслював, що Тереза Мей є жінкою з великою мужністю. При цьому, він не раз зазначав, що глибоко поважає британського прем’єра. Крім цього, голова ЄК звернув увагу на те, що він точно також буде поважати нового голову уряду Британії та розраховує на встановлення хороших робочих відносин з ним. Водночас, він підкреслив, що не має наміру припиняти спілкування з Терезою Мей.

Також Міна Андрєєва звернула увагу на те, що позиція Європейського союзу щодо угоди про вихід Британії з ЄС залишилася колишньою.

aftershock.news

Нагадаємо, голова британського уряду Мей виступила із заявою про те, що покидає пост лідера Консервативної партії 07.06.19., однак вона залишиться прем’єром до тих пір, поки не буде обраний новий лідер політичної сили.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*