Українська битва в ПАРЄ: Росію не можна допускати в Асамблею

www.vatra.net.ua

Голова делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував коментарі до заяви голови ПАРЄ відносного можливого повернення Російської Федерації в Асамблею. Так, Ар’єв підкреслив, що українці не мають наміру здаватися, навіть в тому випадку, якщо їх буде дуже мало.

Так, Ар’єв відзначив, що президент ПАРЄ, яким зараз є голова французького відомства з європейських справ, виступила із закликом проголосувати в рамках червневої сесії за зміни, які б дали можливість Російської Федерації повернутися в Асамблею. Частина доповідачів на постійному комітеті в Парижі негативно сприйняли даний заклик, проте велика частина просто промовчала. Водночас, шотландець Фоукс в ході свого виступу поцікавився була б в Раді Європи така ж реакція, якби Росія окупувала фінляндські, норвезькі або французькі території.

www.vatra.net.ua

Також Ар’єв підкреслив, що делегацію України чекатиме битва в ПАРЄ, яка пройде 3, 24, 25 червня. Проте, делегація не має наміру здаватися, навіть якщо українців буде вкрай мало.

Необхідно нагадати, що раніше Естонія заявляла, що Російська Федерація не може входити до складу Ради Європи, оскільки проводить агресивну політику.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*