Росію зобов’язали звільнити військовополонених українських військових моряків

Belsat.eu

За підсумками Міжнародного трибуналу з морського права, слухання якого були проведені в німецькому місті Гамбург, Кремль зобов’язується звільнити захоплених моряків ВМСУ, а також два українських кораблі та судно.

Рішення трибуналу було оголошено сьогодні 25 травня, про його рішення повідомило міжнародне інформаційне агентство «Бі-Бі-Сі».

Українську сторону представляла заступник голови зовнішньополітичного відомства Олена Зеркаль. Представники Москви на засіданнях трибуналу були відсутні.

Зеркаль заявила, що Кремль отримав чіткий сигнал про те, що не можна нехтувати міжнародним законодавством. МЗС очікує якнайшвидшого звільнення співвітчизників з полону, додала вона.

Реакція російського уряду на підсумки трибуналу зараз невідома, як і те, чи підкориться РФ рішенням міжнародної структури.

Belsat.eu

Нагадаємо, що 25 листопада минулого року при спробі переходу через Керченську протоку, що з’єднує чорноморську та азовську акваторії, два кораблі і судно ВМСУ були атаковані російськими прикордонними силами, які провели захоплення плавзасобів і екіпажів, поранивши шістьох моряків. Всі полонені зараз знаходяться в Москві, де їх судять нібито за «порушення» морських кордонів Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*